پیام تبریک روابط عمومی شهرداری ناغان بمناسبت روز خانواده وتکریم باز نشستگان


دوران بازنشستگی نقطه اوج فرهیختگی است.

بنام او که رحمان و رحیم است

زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست، امتحان ریشه هاست، ریشه هم هرگز اسیر باد نیست، زندگی چون پیچکی بی انتهاست...

سلام و درود فراوان بر بازنشستگان و غرور آفرینانی که در کمال صداقت و عشق خدمت به مردم شریف ایران سی سال از بهترین روزهای زندگی خود را در سنگر خدمت سپری کردند و در جهت تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خالصانه کار کردند و از جان مایه گذاشتند.

سخن گفتن و تقریر کلام از ارزش سالیان متمادی فعالیت سازنده شما عزیزان آسان نیست و دشواری آن فزون. آن گاه که به یاد می آوریم حداقل بخشی از دوران اشتغال شما عزیزان را که با شرایط دشوار کاری در سالیان پیش یعنی دوران شکل گیری ساختارهای بنیادین اقتصاد و صنعت بیمه بوده است، جای بسی تقدیر دارد.

بر این باورم که بازنشستگی فصل تازه ای از حیات و آغازی بر زندگی دیگر است، امیدوارم این دوران از پربارترین و با نشاط ترین مراحل زندگی پرثمرتان باشد و در سایه سار امن الهی وجود ارزشمندتان همچون گذشته با تدبیر هدفمند و هوشمندانه و اقدامات مسئولانه پاسخگوی آرمان های این مرز و بوم باشد.

بدینوسیله از تلاش های ارزنده شما که طی سال های خدمت خود، همواره خدمت به خلق را سرلوحه ی امور قرار دادید، تقدیر و تشکر نموده، ضمن آرزوی ایامی خوش در کنار عزیزانتان، از درگاه حی دادار صحت، سعادت و سربلندیتان را خواستارم.

 

ارسال دیدگاهافراد آنلاین: 24 | بازدید امروز: 76 | بازدید دیروز: 260 | بازدید کل: 438980
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری ناغان می باشد.