شهردار شهر ناغان طی پیامی آغاز ایام الله دهه فجر و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به شهروندان ناغانی تبریک گفت.


به گزارش مسئول امور فر هنگی هنری شهرداری ناغان – حمید گودرزی فرد طی پیامی آغاز ایام الله دهه فجر و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به ملت شریف ایران به ویژه شهروندان ناغانی تبریک گفت.

بسمه تعالی

وَالفَجرِ ولَيالٍ عَشرٍ

«والفجر »سوگند همیشه بر پا و بر جای ازلی خداوند است که نوید بخش پگاه روشن پیروزی در افق جهاد امت هاست .

دهه مبارک فجر یادآور بصیرت و بشارت ملتی منسجم و خداجوی است که توانست با هدایت رهبری دوراندیش و شجاع و با بهره گیری از تعالیم عالیه دین مبین اسلام در رویارویی با استبداد فصل جدیدی از حیات سیاسی و فرهنگی خود را آغاز کند.

انقلاب اسلامی ما که ثمره خون دادن ها و خون دل خوردن های هزاران هزار ایرانی از زن و مرد و پیر و جوان از هر قوم و آیین طی قریب یک سده گذشته است و برای رویش جوانه های استقلال، آزادی و پیشرفت و توسعه پایدار در سایه استقرار نظام مبتنی بر مردم سالاری دینی تلاش کردند و حماسه آفریدند.

در پرتو طلوع فجر درخشان انقلاب اسلامی، اسلام، حیاتی دوباره یافت و عزت طلبی، خودباوری و خوداتکایی، جای سال ها ذلت، تحقیر و وابستگی را گرفت و فریاد رسای استقلال، آزادی، آزادگی، جمهوری اسلامی و سرافرازی و سربلندی بر بلندای این سرزمین طنین انداز شد.

اینک در چهل وچهارمین  سالگرد انقلاب اسلامی، مهمترین نیاز کشور وحدت ملي است، لذا براي فائق آمدن بر هر كاستي و مشكلات در همه عرصه ها به همبستگي و همدلي نيازمنديم و ايران اسلامي نماد امنيت و اقتدار است و اين اقتدار و موقعيت فاخر بر آمده از تداوم راه امام (ره)، لبيك به فرمايشات مقام معظم رهبري (مد ظله العالی) و خون شهداء، وحدت ملي و انسجام اسلامي، قدرت علمي و امنيت كشور است.

 اینجانب نیز به نوبه خود ایام فرخنده دهه فجر ،ایام پیروزی خون بر شمشیر و حق بر باطل را به تمامی ملت شریف و شهید پرور ایران و خصوصاً شهروندان فهیم ناغانی تبریک و تهنیت عرض نموده و امید آن دارم که همیشه و در همه حال ادامه دهنده راه امام راحل و شهدای گرانقدر باشیم.

 

ارسال دیدگاهافراد آنلاین: 687 | بازدید امروز: 1237 | بازدید دیروز: 193 | بازدید کل: 858557
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری ناغان می باشد.