پیام تبریک پیشاپیش مهندس سلیمی سر پرست شهرداری ناغان بمناسبت عید سعید فطر


به گزارش واحد خبر امور فر هنگی وهنری شهرداری ناغان متن پیام تبریک که به مناسبت عید سعید فطر صادر شد، به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ خَیْرَ مَا سَأَلَکَ بِهِ عِبَادُکَ الصَّالِحُونَ وَ أَعُوذُ بِکَ مِمَّا اسْتَعَاذَ مِنْهُ عِبَادُکَ الْمُخْلِصُونَ‌

رمضان ماه دلدادگی به پروردگار، ماه ضیافت الهی، ماه انس با قرآن و ماه رحمت و مغفرت به پایان رسید.

عطر دلانگیز ایمان در دلها به مشام میرسد. گل بوتههای صبر و مبارزه با نفس در جانها شکفته میشود. روز عید فطر همه چیز رنگ و بوی خدایی دارد. عید فطر زمان شکفتن گلهای ایمان در دل و جان انسان است. تحفه خداوند به مؤمنانی است که با سلاح روزه به غبارروبی خانه دل پرداختهاند. آنان که پلیدی را از جان خود بیرون راندهاند و به جای آن اخلاص و ایمان را جایگزین کردهاند. آری عید سعید فطر روز تولد دوباره انسانها است.

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک عید بزرگ سعید فطر و جشن پیروزی بر شیاطین درون و برون به مردم عزیز و شریف شهر وبخش شهر ناغان از خداوند متعال، رستگاری و عزت و کرامت همگان را مسئلت مینمایم و امیدوارم با بهرهگیری از توفیقات برگرفته از برکات ماه مبارک رمضان؛ با انگیزه بالا و همتی والا ، شهر  ناغان را در مسیر اعتلا و آبادانی و نیل به آرمان های بلند قرار دهیم.

ارسال دیدگاهافراد آنلاین: 25 | بازدید امروز: 138 | بازدید دیروز: 260 | بازدید کل: 899219
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری ناغان می باشد.