پیام تبریك سر پرست شهرداری ناغان به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس


رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در تاکید بر ضرورت مبارزه با اسرائیل می فرمایند: هر یک از وجب خاک فلسطین یک وجب از خاک مسلمین است از تمامی شهروندان ناغانی دعوت کرد که در کنار دیگر اقشار جامعه، در راهپیمایی این روز شرکت کنند .

متن پیام بدین شرح است:

آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان، با تدبیر حکیمانه امام خمینی (ره) به روز جهانی قدس نامگذاری شده تا آرمان رهایی قدس شریف از چنگال رژیم غاصب و اشغالگر صهیونیستی تا رسیدن به نتیجه، برای همیشه در تاریخ زنده بماند و مسلمانان جهان این یوم الله را به سمبلی برای وحدت و همبستگی جهان اسلام و آزادیخواهان عالم در برابر رژیم صهیونیستی و دفاع از حقوق ملت مظلوم فلسطین بدل سازند.

روز قدس، نمایش شیوایی از دفاع مسلمانان جهان از مردم مظلوم و بی پناه فلسطین است که سالهاست در سایه جور و جنایت رژیمی بی رحم ، که در حمایت کامل استکبار و ایادی آن است، از خانه و کاشانه خویش آواره گشته و در شرایطی سخت و دشوار زندگی گذرانده و در این سال‌ها جز تخریب و کشتار ندیده اند و از همین منظر است که رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) فلسطین را مساله اول جهان اسلام توصیف کرده اند.

اینجانب فرارسیدن روز جهانی قدس را گرامی داشته و از تمامی مردم شریف ناغانی برای حضور گسترده در این راهپیمایی عظیم دعوت به عمل می‌آورم تا بار دیگر با حضور گسترده،  فریادمان را به گوش جهانیان برسانیم .

                                                       

        رضا سلیمی --سرپرست شهرداری ناغان

 

ارسال دیدگاهافراد آنلاین: 24 | بازدید امروز: 281 | بازدید دیروز: 415 | بازدید کل: 784259
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری ناغان می باشد.