شهردار ناغان به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا پیامی را صادر کرد.


مادر، تک‌واژه‌ایست زیبا، قلب بزرگ خدا در سینه‌ی مادران می‌تپد. مادر، دستی بر گهواره دارد و دستی در دست خدا. آن‌گاه که مادر، گهواره را تکان می‌دهد.

شهردار ناغان  به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا پیامی را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی  شهرداری ناغان در سالروز شهادت حضرت ام البنین(س) متن پیامی به مناسبت روز تکریم مادران و همسران شهدا صادر نمود.

در این پیام آمده است: شهید شمع شب افروز شبستان عشق به جاودانه ترین ارزش های تاریخ است. او با خون واژه های خویش سرود سرخ شهادت را در دیوان هستی به نظم می کشد. شهادت در آیینه زلال و شفاف تاریخ شیعه تکرار می شود و شقایق ها که برای همیشه تاریخ داغ بر دل دارند، شکوه جاودانه گلزار هستی می شوند

مهندس ابراهیمی همچنین مادران و همسران شهدا را مانند شقایق های باران خورده ای تشبیه کرده است که داغی جانسوز در ژرفای دل دارند و بیان داشته: داغ شهادت دلبندی که تا ابدیت عشق، نام و یادش جاودان خواهد ماند.

شهردار ناغان  درانتهای پیام خود اورده است: ضمن عرض تسلیت و تعزیت سالروز وفات بزرگ بانوی ادب، اسوه شجاعت و بردباری و نماد نجابت و پاکی حضرت ام البنین سلام الله علیها که علمدار کربلا حضرت عباس (ع) را در دامان پرمهر خویش پروراند، فرصت را مغتنم می شمارم و با تکریم مادران و همسران شهدا و گرامیداشت شأن و منزلت آنان، عزت، سلامتی و سربلندی این بانوان گرانقدر را از پیشگاه خداوند متعال آرزومندم.

ارسال دیدگاهافراد آنلاین: 10 | بازدید امروز: 51 | بازدید دیروز: 229 | بازدید کل: 872939
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری ناغان می باشد.