تبریک واحد فر هنگی وهنری شهرداری ناغان به مناسبت روز دانشجو


۱۶آذر حرکتی انقلابی و پرافتخار در تاریخ کشور محسوب می شود که یادآور ایستادگی و رشادت دانشجویانی است که سینه خود را در برابر تیرهای استعماری دشمن سپر کردند و فریاد ضد استکباری ملت ایران را به گوش جهانیان رساندند

 

شانزدهم آذرماه هر سال به عنوان روز دانشجو، نماد آزادگی و اندیشه متکی بر بصیرت و عقلانیت است. روز حرکت تاریخی و پرافتخار در جنبش دانشجویی کشور که یادآور ایستادگی و رشادت دانشجویانی است که سینه خود را در برابر تیرهای استعماری دشمن سپر کردند و فریاد ضد استکباری ملت ایران را به گوش جهانیان رساندند . بدون تردید دانشجویان دیروز، الگوی نسل امروز هستند. شایسته است که دانشجویان با بهره‌مندی از علم و تجربه دیروز و با بهره‌گیری از ظرفیت های علمی و بیانیه گام دوم انقلاب و حضور فعال در عرصه های سیاسی و اجتماعی، بستری برای توسعه فردای بهتر رقم زنند و همانند شهدای  شانزدهم آذر و شهید محسن فخری زاده، اسوه‌ای شایسته برای آیندگان باشند.

این واحد  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۶ آذرماه و روزدانشجو، این روز مهم را به همه دانشجویان به ویژه دانشجویان شهر وبخش ناغان  تبریک و تهنیت عرض می نمایم. از خداوند متعال برای دانشجویان و دانشگاهیان عزیز عزت، سربلندی و سلامتی را خواستارم.

 

ارسال دیدگاهافراد آنلاین: 154 | بازدید امروز: 898 | بازدید دیروز: 281 | بازدید کل: 758171
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری ناغان می باشد.