پیام تبریک مهندس ابراهیمی شهردار ناغان بمناسبت عید نوروز 1400


در شکفتن جشن نوروز برایت در همه سال سر سبزی جاودان و شادی اندیشه ای پویا و آزادی و برخورداری از همه نعمت هــای خدادادی آرزومندم. سال نو پیشاپیش مبــارک

به نام خالق  دوست
«یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ»
بهار، فرصتی است برای نو شدن افکار و مجالی برای حرکت دوباره در جهت شناختن و آگاهی بیشتر، بهتر زیستن و بهتر ساختن.
 
بهار جلوه‌ای از شکوه و عظمت خداوند رحمان در جهان هستی است که با تماشای آن می‌توان مسیری را به‌سوی تکامل یافت؛ فصلی است که طبیعت ردای سفیدی از جنس شکوفه بر  تَن کرده و انسان‌ها را به مهرورزی، صمیمیت، مهربانی و هم‌گرایی و گره‌گشایی فرا می‌خواند.
جشن باستانی مردمان ایران‌زمین که میراث فرهنگ و تمدنی به بلندای تاریخ بشریت است با ارزش‌های اسلامی همچون صله ارحام، تفکر، نوآوری، سر زندگی، پاکی ، نظافت و تعاملات اجتماعی گره خورده است تا بشریت با پناه بردن به دامان طبیعت در اسرار آفرینش بیش از پیش تأمل و تعمق داشته باشد.

اینک در نوروز 1400و این عید باستانی با کمال خرسندی تبریکات خالصانه خود را نثار شما مردم عزیز و گرامی شهر وبخش ناغان می‌نماییم و از محضر حضرت دوست، سالی آکنده از نشاط، سعادت، سلامتی و سربلندی توأم با خیر و برکت برای شما و خانواده محترمتان آرزومندیم و بار دیگر همچون همیشه نیازمند وحدت و همدلی شما شهروندان در پیشبرد و توسعه شهر مان  هستیم.

 متذکر می شوم با توجه به ادامه  شیوع ویروس کرونا در کشور و همه گیرشدن آن در جای جای این کره خاکی از همه شهروندان عزیز تقاضا دارم ضمن رعایت نکات بهداشتی تا عادی شدن شرایط در خانه بمانند تا هرچه زودتر از شر این ویروس منحوس رهایی یابیم تا در صحت و سلامت و شادابی به دیدار اقوام, خانواده و دوستان خود برویم

 

ارسال دیدگاهافراد آنلاین: 20 | بازدید امروز: 13 | بازدید دیروز: 298 | بازدید کل: 628302
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری ناغان می باشد.