پیام شهردار ناغان بمناسبت روز مادر


مادر مهمترین فرد زندگی هر شخصی است نه ماه تمام فرزند را با خود حمل کرده، با خنده هایش میخندد و با گریه هایش می گرید و اینگونه است که مجوز بهشت برایش صادر می شود مادر گلی است که خداوند از مهربانیش در وجود او به ودیعه گذاشته و زندگی را با وجود او برای همه دلنشین ساخته است.

“…أنّا أعطیناک الکوثر

 

بنام خدا

بیستم جمادی الثانی سالروز میلاد بزرگترین بانوی دو جهان، حضرت زهرا(س) است. بانویی که بیان شناخت تمام ابعاد شخصیتش بسی دشوار و دست یافتن به جایگاه والای معنوی‌اش برای عقل‌های معاش اندیش غیر ممکن است.

وجود نازنین حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها  منظومه و مخزن اسرار الهی است.حضرت زهرا(س) تجسم جمال و جلال الهی در کالبد و قالب انسانی بوده که جلوه‌هایی از بن‌مایه جمال را در زندگی خودشان و درفرازهای بلند دعای عرفه که درس آموزی از مکتب مادر است و تجلی جلال را در حمایتشان از ولایت و در شکوه و هیبت ثارالله شاهدیم. تاریخ به این وجود ذی‌جود مباهات می کند وانکار این واقعیت، دلیلی بر عدم شناخت و غفلت در سایه تعصب جهالت است و تکرار فَبِأَیِّ آلَاءِ رَبِّکُمَا تُکَذِّبَانِ را در پی دارد.

مروزه مسئولیت بزرگ و خطیر تربیت فرزندان و تحکیم بنیان خانواده برعهده شیرزنان و مادرانی است که با پیروی و الگو پذیری از بزرگ بانوی خلقت، حضرت صدیقه کبری ( سلام الله علیها ) نسلی را پرورش دادند که یکی از موثرترین و بی نظیر ترین  انقلاب ها در منطقه و جهان را به رهبری پیر فرزانه و امام کبیر راحل ( رحمه الله تعالی علیه ) رقم زدند و در عرصه جهاد و شهادت چنان فرزندانی را رشد داده اند که در دوران هشت سال استقامت و رشادت و حتی پس از آن با سلاح ایمان و عزت، تا پای جان از حریم ولایت و امامت و تمامیت ارضی کشور دفاع کردند و در برابر زورگویی های همه ابرقدرت ها ایستادند.

اینجانب میلاد با سعادت حضرت ام ابیها فاطمه زهرا (س) وتقارن سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) با میلاد فرزند صالحش حضرت امام خمینی (ره) و ایام ا... دهه مبارک فجر سالروز پیروزی شکوهمند ایران اسلامی را به مردم شریف بویژه تمامی مادران و بانوان سرافراز  بخش وشهر ناغان تبریک  و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون تان را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) از خداوند باری تعالی مسالت می نمایم

ارسال دیدگاهافراد آنلاین: 18 | بازدید امروز: 41 | بازدید دیروز: 298 | بازدید کل: 628330
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری ناغان می باشد.