پیام شهردار بمناسبت میلاد رسول اکرم وامام جعفر صادق(ع)


نور عترت آمد از آیینه ام کیست در غار حرای سینه ام رگ رگم پیغام احمد می دهد سینه ام بوی محمد می دهد

ستاره‌ای بدرخشید و ماه مجلس شد                    دل رمیده ما را رفیق و مونس شد

نگار من که به مکتب نرفت و خط ننوشت            به غمزه مسئله آموز صد مدرس شد

 

 سالروز ولادت نبی مکرم اسلام(ص) محوری برای هم‌صدایی و هم‌افزایی است و هفته وحدت این یادگار ماندگار، تجلی و نمادی برای ترسیم این همدلی است همان‌طور که در تعبیر مقام معظم رهبری به‌خوبی چنین آمده است که وجود نبی اکرم(ص) بزرگ‌ترین مایه وحدت در همه ادوار اسلامی بوده است.

 

هفته وحدت تجلی اتحاد و همبستگی مسلمانان و نمایش همدلی و یکدلی آنان در اقصی نقاط کره خاکی و به‌واقع خنثی‌کننده توطئه‌های نفاق‌افکنانه است و می‌طلبد که عموم مسلمانان و دل‌سوختگان جوامع اسلامی در مقطع حساس کنونی که خطر حرکت‌های تکفیری بیش از هر زمان دیگری وحدت امت واحده اسلامی را تهدید می‌کند به‌خوبی از این فرصت وحدت‌بخش، برای تقویت اتحاد و یکپارچگی صفوف مسلمانان و معرفی چهره واقعی دین اسلام به‌عنوان دینی مبتنی بر رحمت و مهربانی و تعقل و منطق بهره ببرند.

 

بدون تردید، پایبندی به اصل همدلی و وحدت میان شهروندان و مجموعه مدیریت شهری، اصلِ لازم و بهترین راه برای تحقق توسعه پایدار و پیشرفت روزافزون شهر خواهد بود.

 

اینجانب فرارسیدن ولادت خجسته رحمه للعالمین، پیام‌آور عزت، رحمت و سعادت بشریت، حضرت محمدمصطفی(ص) و "هفته وحدت" و نیز سالروز میلاد فرخنده پیشوای راستین شیعیان جهان، حضرت امام جعفرصادق(ع) را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، عموم هموطنان و هم استانی هایم، به‌ویژه شهروندان  ناغانی  تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

ارسال دیدگاهافراد آنلاین: 47 | بازدید امروز: 153 | بازدید دیروز: 222 | بازدید کل: 597136
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری ناغان می باشد.