پیام شهردار ناغان بمناسبت رحلت پیامبر (ص) وشهادت امام حسن مجتبی


در سوگ نبی جهان سیه می پوشد در سینه، دل از داغ حسن می جوشد از ماتم هشتمین امام معصوم هر شیعه ز درد، جام غم می نوشد. اللهم صل علی محمد و آل محمد

بسمه تعالی

ماه حزن انگیز  صفر رو به اتمام است و 28 صفر سالروز رحلت  حضرت رسول اکرم(ص) پیامبر  رحمت است ، پیامبری که در پیشگاه انسانیت سرود توحید  سر داد . همچنین روزهای پایانی ماه صفر یادآور سالروز شهادت  حضرت امام حسن مجتبی (ع)  و حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) است . رسول گرامی اسلام و ائمه معصومین  مظهر تام اسماء الهی و آیینه تمام نمای صفات جمال و جلال حق اند.

اینجانب فرا رسیدن  ایام جانگداز رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام ؛ حضرت محمد مصطفی (ص) ، شهادت سبط اکبرش حضرت امام حسن مجتبی (ع) ، شهادت غریبانه هشتمین پیشوای معصوم حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) را به تمامی مسلمانان بخصوص مردم ولایتمدار شهر ناغان تسلیت عرض می نمایم . این ایام فرصت مغتنمی است تا با راز و نیاز به درگاه خداوند و بهره گیری از فضائل اخلاقی ائمه معصومین (ع) تقوا و پاکی را در وجود خود نهادینه کنیم . امید است که مورد لطف آن بزرگواران در این دنیا و مورد شفاعت آن ها در روز قیامت قرار گیریم . از خداوند منان توفیق شناخت معارف و پیروی از این روشنگران راه حق و عدالت را آرزومندم.  

ارسال دیدگاهافراد آنلاین: 11 | بازدید امروز: 118 | بازدید دیروز: 149 | بازدید کل: 475224
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری ناغان می باشد.