تسلیت بمناسبت شهداِ هفت تیر


مظلوم زیستن شهید بهشتی، بیش از شهادت ایشان متأثر کننده بود. این مظلومیت به سبب تهمت های ناروایی بود که دشمنان به او می زدند. امام بر این عقیده بود که دشمنان شهید بهشتی در تلاش بودند او را انسانی ستم کار و دیکتاتورمآب معرفی کنند؛ در حالی که چنین نبود. ایشان در جایی فرموده است: «شهید بهشتی مظلوم زیست و مظلوم مرد و خار در چشم دشمنان اسلام بود»

 ‏‏یُریدُونَ اَنْ یُطْفِئُوا نُورَالله ِ بِاَفواهِهِمْ وَیاْبَی الله ُ اِلاّ اَنْ یُتِمَّ نُورهِ وَلوْ کَرِهَ الْکافِرُونَ‏[2]‏. مگر شهدای‏ ‎‏بزرگوار هفتم تیر در مجاهدات سرسختانۀ خود و فداکاری بیدریغ در راه هدف چه‏ ‎‏می خواستند جز پیروزی انقلاب و سرنگونی پرچم شیطانی کفر و نفاق، و جز افتادن‏ ‎‏ماسک ریا و تزویر چهره های کریه و ددمنشانه به صورت خلقی و اسلامی؟ چه بسا اگر‏ ‎‏این شهادتهای دلخراش واقع نمی شد، آنان با همان خوی شیطانی و با ظاهری فریبنده در‏ ‎‏صحنۀ بازیهای سیاسی باقی می ماندند و بی امان ضربه های خویش را به انقلاب و‏ ‎‏فرزندان راستین آن وارد می کردند و برای اسلام و مسلمانان مظلوم سنگِ راه می شدند و‏ ‏با ضربۀ نهایی امریکا و دیگر ابرقدرتها جمهوری را شکست می دادند، یا لااقل پیروزی‏ ‎‏را به عقب رانده و راه را طولانی می کردند، ولی این فاجعۀ غمناک و شهادتهای پی درپی‏ ‎‏به پیروزی اسلام انقلابی سرعت بخشید.‏

امام خمینی(ره)

‏‏    

واقعه تلخ ۷ تیرماه ۱۳۶۰ برای ملت ما بیانگر یکی از غمباترین وقایع تاريخ جمهوري اسلامي و کشور است که طي آن شهيد مظلوم آيت الله دکتر بهشتي و ۷۲ تن از ياران صديق انقلاب اسلامي و امام راحل(ره) به دست منافقان کوردل و ايادي مستکبران جهاني در داخل به شهادت رسيدند.
 
تمام هدف مزدوران نادان اجانب در این حرکت و خیانتهای دیگر از این دست، به شکست کشاندن حرکت انقلابی ملت ایران و خاموش کردن نواي عدالتخواهي و استکبارستيزي برخاسته از آن بود. خيال باطلي که به رغم اين جنايت برزگ و تمامي توطئه ها و دسيسه هاي ديگر به ثمر ننشست و هرگز نيز نتيجه نخواهد داد.
 
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران انقلاب، هفته قوه قضائيه را به تمامي دست اندرکاران قضايي، خدمتگذاران، مسئولان و شهروندان انقلابي شهر ناغان تبريک مي گويم و اقتدار و عظمت روزافزون نظام اسلامي و کشور عزيزمان را در پرتو وحدت و يکپارچگي بي بديل ملت بزرگ ايران و رهبري داهيانه رهبر معظم انقلاب اسلامي، حضرت آيت الله خامنه اي(مدظله العالي) از درگاه خداوند منان مسألت مي نمايم.

ارسال دیدگاهافراد آنلاین: 137 | بازدید امروز: 276 | بازدید دیروز: 187 | بازدید کل: 480825
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری ناغان می باشد.