پیام تسلیت شهردار ناغان به مناسبت ایام لیالی قدر وشهادت حضرت علی (ع)


بر روح تمام شیعیان تیغ زدند بر مردترین مرد جهان تیغ زدند خورشیدبه سینه، ماه برسر می زد انگاربه فرق آسمان تیغ زدند. سالروز ضربت خوردن امام علی(ع) تسلیت باد
                                                              بسم الله الرحمن الرحیم 
 
شب قدر ، شب خوبی ها، در شب زنده داری های انسان های عاشق، صدایی نالان در دل شب بلند شد، کودکی یتیم ، پیرزنی که به صدای پای آن مرد  عادت کرده بود، آری، صدای پای علی در کوچه های کوفه، مردم کوفه او را می شناختند، او علی ( ع ) بود. علی فرزند ابی طالب، او فردی بود که جان در کف دست گذاشت و در شب ليلة المبيت، بجای پیامبر خوابید تا جان رسول اکرم در امان بماند.
از علی سخن بسیار می توان گفت؛ از عدل او، از قدرت جنگاوری او ، وقتی از عدل و عدالت سخن به میان می آید یاد و فکر به سمت علی می رود آنجا که نزدیکان خود را از گرفتن سهم زیادی از بیت المال منع می کرد و بر امانت داری پافشاری می کرد.
علی ( ع ) در شب قدر به منحرفی از خوارج ضربت خورد، ضربه بر پیکره علی ، حمله به روشنایی ، تاختن به عدل و داد بود، ضربت شمشیر ابن ملجم  به علی ( ع ) ، تحمل نکردن حقانیت اسلام بود.
در شب نورانی قدر ، حضرت علی ( ع ) به شهادت رسید، تاریخ گواه بر مظلومیت و در عین حال پهلوانی او بود. شب شهادت این امام بزرگوار ، امام اول شیعیان را تسلیت عرض می کنم در این شب های عزیز، از خدای مهربانی ها ، خدای بخشنده، خداوند ستارالعیوب برای همه مردم آرزوی توفیق و سربلندی همراه با شفای عاجل بیماران را مسئلت دارم.

ارسال دیدگاهافراد آنلاین: 19 | بازدید امروز: 188 | بازدید دیروز: 343 | بازدید کل: 509612
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری ناغان می باشد.