جشنواره داوار در شهر ناغان بمناسبت روز زن بر گزار گردید


.

اولین دوره ی جشنواره داوار ناغان، به مناسبت گرامی داشت روز زن و مادر و میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(ُس) ،توسط شواری اسلامی شهر ناغان و انجمن شعر و ادب عباس ارشاد ناغان با همکاری بخشداری، شهرداری ناغان و کانون اندیشه ی ناغان در 6 اسفندماه1397 در شهر ناغان با  با مجریگری  سرکار خانم ارزو رحیمی وخانم طاهری با موفقیت برگزار شد و مورد استقبال  مخاطبین  برنامه بویژه شهروندان  ناغانی  قرار گرفت.

در این جشنواره  برنامه های متنوعی  داشت از جمله پخش کلیپ شهداء یاد و خاطره آن اسطوره و دادن  هدایا و لوح سپاس توسط مسئولین شهرستان کیار از جمله آقای علی نصیریان و مسئولین بخش و شهر ناغان به 7 نفر از مادران شهدا اهداء گردید.

در این جشنواره گروه موسیقی آُوآرُنگ ناغان« به خوانندگی آقایان عبده نبی رفیع زاده و ارسلان نامدار پور» و همچنین خواننده جوان « بهروز بهرام» به اجرای موسیقی با مضامین تکریم مادر پرداختند.

در بخش دیگری از برنامه آقای «خسرو سلیمی ناغانی »2 شعر بسیار زیبا یکی به گویش بختیاری و دیگری  به زبان فارسی در تکریم جایگاه مادر قرائت کردند و همچنین یکی از اعضای نوجوان انجمن شعر و ادب عباس ارشاد ناغان به نام« تارا اسکندری» 2 شعر از آقای «ناصر حسین پور» با موضوع مادر خواند.

در پایان از مسن ترین زن شهر ناغان و بانوان کارآفرین شهر ناغان و فعالان فرهنگی زن ناغان تقدیر شد.

دبیری این دوره از جشنواره را سرکار خانم« زهرا سلیمیان» و دبیر اجرایی را آقای « احسان نامدار پور»و رییس کمیته مالی « امید احمدی» و دبیر بخش شعر جشنواره را آقای « ناصر حسین پور» بعهده داشتند،.

ارسال دیدگاهافراد آنلاین: 6 | بازدید امروز: 163 | بازدید دیروز: 343 | بازدید کل: 509587
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری ناغان می باشد.