ماه خون ماه اشک ماه ماتم شد ، بر دل فاطمه داغ عالم شد . فرا رسیدن ماه محرم را به عزادارن راستینش تسلیت عرض میکنم
پیام شهردار ناغان بمناسبت بصیرت مردم در دیماه 96

مردم ما در مقابله‌ی با فتنه، خودشان به پا خاستند. نهم دی در سرتاسر کشور مشت محکمی به دهان فتنه‌گران زد. این کار را خود مردم کردند. این حرکت یک حرکت خودجوش بود؛ این خیلی معنا دارد؛ این نشانه‌ی این است که این مردم بیدارند، هشیارند.

حماسه بزرگ دیماه  ضامن تجلی هویت و ماهیت انقلاب اسلامی و بصیرت ملت هوشیار ایران در صحنه های سرنوشت ساز تاریخی است، حرکتی مومنانه و عالمانه در مقابل توطئه های خطرناک و فتنه آفرینانی بود که توسط دولتهای استکباری و صهیونیستی مورد حمایت و مدیریت قرار می گرفت و ملت فهیم و آگاه ایران با حضور تاریخی خود با آرمانهایی برگرفته از اسلام ناب و با ایستادگی براصول و ارزشهای انقلابی صحنه شکست و رسوایی را برای دشمنان قسم خورده  ایران اسلامی رقم زد.
 بی شک رهنمودهای مقام معظم رهبری درمدیریت، روشنگری و شناخت صحیح از استراتژی دشمن به همراه حضور با بصیرت امت ولایتمدار از عوامل اصلی شکست و رسوایی فتنه وفتنه گران  شدمردم و حکومت در این سرزمین در پرتو ولایت فقیه یک حقیقت واحدهستند.
اینجانب از طرف خود و مجموعه بزرگ شهرداری ناغان  بیداری وبصیرت ایام خاطره انگیز دی ماه که حماسه ای بزرگ در راه تجدید میثاق هوشمندانه ملت ایران با ولایت فقیه بوده را به محضر همه هموطنان به ویژه شهروندان ولایتمدار شهر ناغان تبریک و تهنیت عرض می نمایم