ماه خون ماه اشک ماه ماتم شد ، بر دل فاطمه داغ عالم شد . فرا رسیدن ماه محرم را به عزادارن راستینش تسلیت عرض میکنم
حماسه 13 آبان نشانه بیداری ملت ایران است

روز 13 آبان که در تقویم به عنوان روز مبارزه با استکبار نام‌گذاری شده یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده و به همین دلیل این روز را در تاریخ کشور به عنوان روزی به یادماندنی به ثبت رسانده است.

مهندس ابراهیمی شهردار ناغان : 13 آبان روزی پر خاطره و نشان از هوشیاری و بیداری ملت ایران در برابر استکبار جهانی است

وی افزود آتش خشم مردم نسبت به ظلم طاغوتیان از تبعید امام خمینی به ترکیه شکل گرفت که در نهایت با ایستادگی این ملت قهرمان بود که به پیروزی رسید.
شهردار ناغان اضافه کرد : 13 آبان سال 1357 و حادثه کشتار مردم مظلوم، دانشجویان و دانش آموزان در دانشگاه تهران، حماسه بزرگی بود که بدون شک زمینه ساز پیروزی انقلاب در بهمن همان سال شد.
وی تصریح کرد : این روز بزرگ به ما نشان داد دشمن همواره به دنبال توطئه و دسیسه های شیطانی است اما ملت ایران با حضور خود، تسخیر لانه جاسوسی را رقم زد که این دستاورد از سوی جوانان و نوجوانان بیدار رقم خورد و به دنیا ثابت شد که ایران، اجازه تجاوز به هیچ کشوری را نمی دهد.
وی  بیان داشت : امروز، استکبار ستیزی جمهوری اسلامی ایران از مرزها فراتر رفته و ملت های عدالت خواه دنیا را به این حرکت واداشته است.
شهردار ناغان حضور مردم در راهپمیایی روز 13 آبان را نشان از اراده مستحکم ملت ایران دانست و افزود : پس از گذشت 38 سال، هنوز انزجار از استکبار در قلب مردم ایران جاری است که باید با این حضور خود، پیام 13 آبان را زنده نگهداشته و برای آیندگان به ارمغان ببریم