news

پیام تبریک بمناسبت روز حسابدار وتقدیر از حسابداران شهرداری

روز حسابدار فرصتی ارزشمند و مغتنم است تا با ارج نهادن به خدمات حسابداران گامی کوچک در راستای قدرشناسی از تلاش های آنان برداشته شود.

پویش مردمی جنگل‌کاری با بذر ونهال در پارک جنگلی شهرداری ناغان

پویش مردمی جنگل‌کاری با بذر ونهال به منظور احیای جنگل‌های زاگرس وایجاد پارک جنگلی شهرداری صبح روز جمعه 12/9/1400 با حضور جمعی از اصحاب رسانه، بسیجیان، امدادگران هلال احمر و اعضای انجمن‌های مردمی در دامنه بام گاوخوس ناغان برگزار شد.

10 هزار متر مربع از معابر شهری شهر ناغان اسفالت گردید

محمد ابراهیمی با اشاره به آغاز عملیات توزیع آسفالت و روکش و لکه گیری 10هزار مترمربع معابر شهری این شهر خبر داد.

اولین جلسه شورای فرهنگی شهر داریها تشکیل شد

رسالت اصلی حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری ارتقای فرهنگ شهروندی ،توجه به سلامت اجتماعی ، ایجاد نشاط و امید به زندگی برای شهروندان و احیای فرهنگ و فلکلور ویژه شهر ناغان است.

شعار بسیج امسال با «بسیج پاره تن مردم» آغاز شد.

مهندس ابراهیمی شهردار ناغان در پیامی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت و تاکید کرد: "امروزه نه تنها وظایف بسیج کاهش نیافته بلکه هر روز بر تکالیف و وظایف این عزیزان افزوده شده، بطوری که گاه در عرصه اقتصادی و خودکفایی و گاه حفاظت از نوامیس و حریم امنیت مردم و امر به معروف و نهی از منکر فعال و مثمرثمر می‌باشند. "

پیام تسلیت مهندس ابراهیمی شهردار ناغان به مناسبت وفات حضرت معصومه

خاک این شهر به چشمان تو عادت دارد خــوش به حــــال نفس قـــم که لیاقت دارد چــون تو یک روز از این کوچه گذشتی عمری زندگی در دل این شهر سعادت دارد سالروز وفات حضرت معصومه (س) تسلیت باد‌

<< ... 6 7 8 9 10  ... >> 
افراد آنلاین: 36 | بازدید امروز: 347 | بازدید دیروز: 350 | بازدید کل: 802795
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری ناغان می باشد.