news

پیام تبریک پیشاپیش مهندس سلیمی سر پرست شهرداری ناغان بمناسبت عید سعید فطر

به گزارش واحد خبر امور فر هنگی وهنری شهرداری ناغان متن پیام تبریک که به مناسبت عید سعید فطر صادر شد، به شرح زیر می باشد:

پیام تبریک سر پرست شهرداری ناغان به مناسبت روز کارگر

: آنچه که موتور محرکه یک جامعه است نه ثروت های انباشته و نه تجهیزات مدرن است، توسعه در وهله نخست به نیروی انسانی کار آمدی نیازمند است که با اراده و تلاش وافر خویش، چرخ های رشد را به حرکت در آورده و آن را به سوی سر منزل پیشرفت هدایت می کند.

پیام تبریك سر پرست شهرداری ناغان به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس

رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در تاکید بر ضرورت مبارزه با اسرائیل می فرمایند: هر یک از وجب خاک فلسطین یک وجب از خاک مسلمین است از تمامی شهروندان ناغانی دعوت کرد که در کنار دیگر اقشار جامعه، در راهپیمایی این روز شرکت کنند .

حلول ماه مبارک رمضان بر مهمان ضیافت الهی مبارک باد

ماه رمضان، فرصتی برای دعا و نیایش و شب زنده‌داری است که عشق ملکوتی و اُنس با محبوب جاودانه را پدید ‌آورده و شهد مناجات و نیایش را در کام انسان می‌ریزد .

به گزارش مسئول پایگاه اطلاع رسانی شهرداری ناغان شهردار این شهر در پیامی 12 فروردین روز جمهوری اسلامی وروز طبیعت را تبریک گفت در متن این پیام آمده است:

یوم ا لله 12 فروردین، روز بزرگی است که به یمن پیروزی انقلاب اسلامی، کم نظیر ترین همه پرسی تاریخ کشور برگزار و خونی تازه در کالبد نظام تازه متولد شده جاری شد .

پیام تشکر شهردار برای برگزاری چهارشنبه سوری ایمن

محمد ابراهیمی شهردار ناغان در پیامی از شهروندان برای برگزاری چهارشنبه سوری ایمن، سپاسگزاری کرد.

<< 1 2 3 4 5  ... >> 
افراد آنلاین: 156 | بازدید امروز: 909 | بازدید دیروز: 281 | بازدید کل: 758182
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری ناغان می باشد.